Banyo Evye ve Batarya Seçimi

Banyo Dekorasyonu

Banyolar, ev ve iş yerlerinin hijyen konusunda en hassas alanlarından biridir. Bir çok kişi yeterince önemsemediği banyo dekorasyonu konusunda, dekorasyon fikirlerinden ilham alarak banyosunu yenilemiştir.

Banyo dekorasyonu için daha sıcak detayların söz konusu edildiği yeni nesil banyolarda, koltuklar, banklar ve değişik dekoratif detaylar kullanılmaktadır. Banyonuzun en iyi şekilde dekore edilmesi için basit bir havluyu rulo şeklinde bile kullanmanız görünüm açısından oldukça şık bir detay olabilir.

banyo2

En çok tercih edilen üç boyutlu banyo duvar kağıtları ve banyo fayans modelleri ile istediğiniz rengin hakimiyetini sağlayabilirsiniz.

Banyo Setleri ile Uyumu Yakalayın

Banyo seti ile bir çok rengin birlikte kullanımı sağlanmaktadır. Çöp kovası, sabunluk, tuvalet fırçası ve tuvalet kağıdı ruloları uyum içinde kullanılabilir.

Dandik plastik ürünler kullanmamalısınız. Bu görünüm hem oldukça basit, hem de  görüntüyü bozucu şekilde kalitesiz görünmektedir. Bir çok kişinin hayalindeki banyo, geniş ve büyük olmakla birlikte, küçük banyolar da doğru dekore edildiğinde oldukça güzel olmaktadır.

Banyo halıları ya da lavabolardaki dekoratif detaylarla daha şık bir görünüm yaratabilirsiniz ve en ekonomik seçeneklerle banyonuzu dekore edebilirsiniz.

banyo1

Evye ve Batarya Seçimi

Banyolarınızı sıfırdan tasarlayacaksanız, evye ve batarya seçimini de kendiniz yapmalısınız. Yeni nesil sulu evye tasarımları ile banyonuzu akvaryuma çevirebilirsiniz.

Ayrıca bir çok kişinin tercih ettiği 3 boyutlu zemin ve duvarlarla derinlik kattığınız mekanınıza en iyi şekilde geniş bir görünüm yaratabilirsiniz. Birbirinden güzel renkler ve modellerle renklendirebileceğiniz banyolarınızda, beyaz rengin hakimiyetini tercih ederek her zaman modası geçmeyecek bir tasarım da kullanabilirsiniz.

Bir çok modern batarya ve evyelerin popüler olduğu son yıllarda, dokunmaya duyarlı ürünler hijyen açısından da çok fazla tercih edilmektedir.

Duş Alanı Dekorasyonu

Duş alanında duşakabin ya da küvet tercih edebilirsiniz. Bu seçeneklerden hangisini tercih edecekseniz, bir çok farklı boyutta bulabileceğiniz banyo bataryası seçiminizin de büyüklük ve görünüm açısından şık olması gerektiğini göz önünde bulundurmalısınız.

banyo

Bir çok kişinin tercih ettiği akıllı bataryalar ya da radyolu duşlar hala popüler. Bu nedenle siz de kendi eviniz için dekorasyon yapıyorsanız masraftan kaçmadan kaliteli ürünleri kullanabilirsiniz.

Banyo dolaplarında da klasik seçimler hakim ancak, dilerseniz ve imkanınız varsa daha fazla dolap yaptırarak, alanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Banyonuz için suya ve neme dayanıklı olan malzemeleri tercih etmelisiniz ve hijyen açısından da her zaman kaliteli malzemeler kullanmalısınız.